Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Yıldız Savaşları STAR WARS Sinema Film Müzikleri Bilim Kurgu Filmleri Piyano

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Yıldız Savaşları STAR WARS Sinema Film Müzikleri Bilim Kurgu Filmleri Piyano
Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Yabancı Sinema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Ünlü Muhteşem Soundtrack Müzikleri
Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Güç Uyanıyor Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Güç Uyanıyor Star Wars Dizisi" Sinema Filmi Tema Müziğini Solo Piyano Piyano ile Çaldı.
Piyaniste Arka Fonda projeksiyon ile muhteşem Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Tema Müziğini çok seveceksiniz.
Genç Piyanist Destekler ve Güzel Yorumlar Bekler.
Star Wars 7 (Yıldız Savaşları) Star Wars Yabancı Sinema Konusu ve Fon Müzikleri Bilgileri
Jedi'in Dönüşü filmi için THX ses standardını geliştirmiştir. John Williams altı filmin de müziklerini bestelemiştir. George Lucas, her önemli karakter ve konsept için farklı temalarda besteler olmasını planlamıştır. Williams'ın Star Wars teması modern müzik tarihinin en bilinen bestelerinden biri olmuştur.
Film serisi Yıldız Savaşları ile başladı. Ardından, İmparator ve Jedi'ın Dönüşü geldi. Klasikleşmiş olan açılış metni sahnesinde bu iki devam filminin 5. ve 6. bölümler olduğu belirtilmişti ancak her iki filmin de reklam kampanyasında sadece alt başlıkları olan piyano piano İmparator(Empire Strikes Back) ve Jedi'in Dönüşü(Return of the Jedi) kullanılmıştır. İlk filmin adı Yıldız Savaşları olmasına rağmen, daha sonra diğer filmlerle isim karışıklığı yaşamamak için Yeni Bir Umut(A New Hope) altbaşlığı eklenmiştir.
1997'de, Yıldız Savaşları'nın gösterime girmesinin 20. yıldönümünde, orijinal üçleme çeşitli yenilemelerle tekrar sinemalarda gösterime girdi. Bu yenilemeler, filmlerin çekildiği tarihte mümkün olmayan bilgisayar efektleri ile gerçekleştirilmiş eklemelerdi. Filmlerin daha sonraki yayınlarında da yayınlanan serinin DVDleri değişiklikler yapılmaya devam edildi.
Uzun süre beklenilen öncül üçleme de, yayınlanan Yıldız Savaşları: Bölüm I - Gizli Tehlike, 1 yayınlanan Yıldız Savaşları: Bölüm II - Klonların Saldırısı, 2005'te yayınlanan Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı ile tamamlandı.
2015'te ise "Star Wars: Episode VII - Güç Uyanıyor" filmi vizyona girecektir. Çekimi İngiltere ve B.A.E'de yapılan filmin yönetmenliğini J.J.Abrams üstlenmiştir.
Yıldız Savaşları yayınlarındaki olaylar, kurgusal bir galakside gerçekleşmektedir. Pek çok uzaylı ırkı tasvir edildiği gibi, genellikle sahiplerinin emirlerini yerine getiren robotlara da yer verilmiştir. Uzay yolculuğuna oldukça sık rastlanır, evrendeki pek çok gezegen (daha sonra Galaktik İmparatorluk olarak değişmek üzere)Galaktik Cumhuriyetin bir üyesidir.
Yıldız Savaşları'nın göze çarpan bir karakteristiği "Güç" olarak adlandırılan, yetenekli bireyler tarafından kullanılabilen, tüm evreni kapsadığına inanılan enerjidir. Yayınlanan ilk filmde "tüm canlı varlıkları sarmalayan, delip geçen, birbirine bağlayan enerji" olarak açıklanmıştır.[2] "Güç", kullanıcılarına, telekinezi, kehanet, öngörü, zihin kontrolü gibi çeşitli doğaüstü yetenekler bahşeder ve refleksler ve hız gibi pek çok fiziksel özelliğin gelişmesini sağlar. Bu yetenekler karakterler arasında farklılık gösterebilir. Güç iyilik için kullanılabileceği gibi, nefret, saldırganlık ve kötülük duygularını besleyen karanlık tarafının takipçileri tarafından farklı amaçlar için kullanılabilir. Yıldız Savaşları STAR WARS Sinema Film Müzikleri Bilim Kurgu Filmi Yıldız Savaşları STARs WAR Yabancı Sinema Film Müzikleri Bilim Kurgu Film En Meşhur Piyano Oyun Oyna Play Stars War Yildiz Serisi Dizisi Yıldızı Savaş Yeni Son Serüven Macera Savaş Cedi Uzay Yolu Çizgi Roman Bilgisayar Konsol Oyun Televizyon Yapım Piano Bilimkurgu Bilimsel Kurgusu Starwars Yıldızları Savaşlar- Oyunu Cedi Çizgi Roman Müzik Cinema Seri Dizi Dinle Dil Türkçe Bedava Free High Standart Albüm Song Filmi Ana Tema Gişe Unutulmaz Filmler Saylon Robot Ceday Cıngıl Jenerik Yayın Piyanist Güneş Yakartepe Takip Et İzlenme Bilgi Dışa Aktar Ekle Çalma Listeleri Kaynak Theme Sound Track Em Güzel Unutulmaz Dünya Ses Seslendirme Muhteşem Video Bedeva İndir İzle Uzaylı Galaksi Gemi Cihat Saldırı Atılgan STARSWARS YILDIZ SAVAŞLARI Piyano Oyun Oyna Play Star Wars Yildiz Seri Dizisi Yıldızı Savaş Yeni Son Serüven Macera Işın Kılıcı Cedi Uzay Yolu Çizgi Roman Bilgisayar Konsol Oyun Televizyon Yapım Piano Bilimkurgu Bilim Kurgu

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS