Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Film Müziği PEMBE PANTER Yabancı Sinema Film Jenerik Müzikleri Keman Ve Piyano Düeti Komedi Filmler

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

PEMBE PANTER Sinema Müzikal Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Soundtrack Ezgisi
PEMBE PANTER - Sinema Filmi Çizgi Film Müziklerini Piyano ve Keman ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe " PEMBE PANTER " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyanoda Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstruman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
PEMBE PANTER Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Film ayrıca Henry Mancini'nin bestelediği "The Pink Panther" melodisiyle de meşhurdur.
Pembe Panter, (İngilizce orijinal adı: The Pink Panther) 2006 yapımlı bir güldürü filmi. Yönetmenliği Shawn Levy’nin yaptığı film 1963 yılında çekilmiş The Pink Panther filminin yeni versiyonudur. Filmdeki Müfettiş Jackques Clouseau rolünde oynayan Peter Sellers yerine, bu versiyonda Steve Martin Clouseau rolünü canlandırmaktadır. Filmde Kevin Kline, Jean Reno, Beyoncé gibi isimler de rol almaktadır.
İçindekiler 1 Konusu 2 Yaş Sınırı 3 Gişe Hasılatı performansı 4 Kadro 5 İlginç bilgiler 6 İlgili Programlar, filmler, diziler 7 İsminin veya bir sahnenin geçtiği diziler 8 Alıntı 9 Dış bağlantılar Konusu[değiştir | kaynağı değiştir] Fransa futbolunun neredeyse efsane olacak bir futbol antrenörü öldürülür. Aynı gün Çin'le karşılaşan takımda bir anda bir cinayet başlar ve aynı adamın elinde pembe panter elması yok olmuştur. Yves Gluant'ın (Jason Statham) bu ani ölümünden sonra Müfettiş Charles Dreyfus (Kevin Kline) tam 7 kez onur madalyasına aday gösterilmiştir ve bu sefer de gösterilmiştir fakat hiçbir zaman alamamıştır. Onun düşüncesi beceriksiz birini bulup bu olayla ilgilenmesini ve o başaramayınca kendisinin suçluyu bulmasıyla onur madalyasını alacağıdır. Ve aklına gelen bir isim Müfettiş Jackques Clouseau (Steve Martin) 'dur. Clouseau garip bir Fransız aksanı olan , sakar, ne kadar zeki olsa da zekasını film içerisinde dışarıya vuramayan garip bir dedektiftir. Fakat Dreyfus sayesinde artık o da bu görevin sorumlusudur. Şüpheliler çoktur, Yves'in sevgilisi Xania (Beyoncé), futboldaki oyuncular ve Yves'in düşmanları, fakat daha sonra bir kişi daha öldürülünce işler daha da karışır, bu sırada Clouseau'nun her adımını bildirmek için yanına Gilbert Ponton (Jean Reno) diye biri verilmiştir. Yaş Sınırı kaynağı Her yaş grubuna uygundur. (Fakat ilk başta cinselliğin çok olması yüzünden yaş sınırı koymak düşünülmüştü, sonra bu fikirden vazgeçildi.)
19 PEMBE PANTER Keman ve Piyano Düet Çizgi Film Düet Yaylı Enstrümanı Aleti Çalgı Violin Yabancı Sinema Film Jenerik Müzikleri Tema Oscar Dizi Jeneriklari Piano Enstrümantal Fon Müizği İngilizce Türkçe Çeviri Çizgi Çizgifilm Pink Panther Pempe Panteri Fransız Polis Müfettişi Kurulmuş Komedi Filmleri Serisi İlk Film Bu Sonra Devam Filmleri Çekilmiş Gördüğü İlgi Üzerine Peter Sellers Kolaj Filmi Temas Eden
Dizisi Çekilen Filmlere Ait Bilgiler 2005 yılında The Pink Panther ismiyle yeni bir film çevrilmiştir. Müfettiş Clouseau rolü Steve Martin tarafından canlandırılırken diğer roller Kevin Kline, Jean Reno ve Beyoncé tarafından oynanır.
Film Müziği PEMBE PANTER Yabancı Sinema Film Jenerik Müzikleri Keman ve Piyano Düeti Komedi Filmleri Serisi Çizgi Film Düet Yaylı Enstrümanı Aleti Çalgı Violin Komik Gülünç Güldürü Tema Oscar Dizi Jeneriklari Piano Enstrümantal Fon Müziği İngilizce Türkçe Çeviri Çizgileri Çizgifilm Pink Panther Pempe Panteri Fransız Polis Müfettişi Kurulmuş İlk Film Bu Sonra Devam Sevimli İlgi Üzerine Peter Sellers Kolaj Filmi Temas Eden Filmler Çoçuk Dizisi Çekilen Filmlere Ait Bilgiler Şöyle Fransız Polis Caz Jazz Piano Yaylı Çalgı Animasyon Anime Karton Oyun, Bilgisayar, Tv

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS