Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik (Dizi Film Müziği) Star Tv Dizisi Piyano ARAMIZDA KALSIN Dizi Türü Aşk, Komedi Oyunu A

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Aramızda Kalsın Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano İle Klasik Kemençe Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Aramızda Kalsın " Piyano notalarını Yazdı. Çok Sesli Armoniler ile Düzenleme Yaptı. Ve Piyano ile Çaldı.
Televizyon Yerli Dizileri Film Müziği Piyano Serisi: 16
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz

Aramızda Kalsın Star TV Dizisi ve Jenerikleri Hakında Bilgi
Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Eylül ortasında seyircisiyle buluşması beklenen dizi için uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak.

Dizinin daha önce açıklanan kadrosunda bulunan Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk, Binnur Kaya ve Fatih Artman’dan sonra Muhteşem Yüzyıldan tanıdığımız Şehzade Cihangir Aybars Kartal Özson ile yine aynı dizide Mihrimah Sultanın çocukluğunu oynayan Melis Mutluç ta dahil oldular.

Geçtiğimiz yıl yine TMC’ye ait olan ve başrollerini Bülent İnal ile Gülcan Arslan’ın paylaştığı “Bir Çocuk Sevdim” dizisinde küçük Hasan’ı oynayan Aybars Kartal Özson ve Yol Arkadaşım dizisinde Özge Özberk’in kızını oynayan Melis Mutluç Gökçe Bahadır’ın çocuklarını oynayacaklar.

ARAMIZDA KALSIN DİZİSİNİN KONUSU
Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek. Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor.

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa ve Hüsne, Bahattin, Civan ile yola çıkmışsa, evet! Yadigar’ın bu masalı yaşayabilmesi için, bazı kabusları görmesi gerekmişti.

Yadigar, “Ömrümün en kara günü” dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka; izleyiciler de özledikleri sıcak, samimi ve bir o kadar eğlenceli aileye kavuşacak.

BİLGİ YARIŞMASI OYUNU, ÜYE OLMADAN HEMEN BAŞLA
45 Aramızda Kalsın Ara Aramız Kalsın Jenerik Film Müziği Star Tv Piyano Klasik Kemençe Dizi Filmi Eğitim Programcı Reklam Aktüalite Belge Çizgi Milli Ulusal Tüm
Türkiye Yayın Yapan Televizyon Kanalları Listesi Anasayfa Kanal D Star Atv Fox Show Trt 1 Stv Tv 8 Kanal 7 Kral Ntv. Kanal 24 Cnn Türk Ulusal Yerel Yabancı Haber Trt Müzik Dini Spor Çocuk Belgesel Diğer Diziler Kameralar Yorum Arama Forum İletişim. Ülke Türkiye Dili Türkçe Sezon Sayısı 3 Bölüm Sayı.
Dili Karadayı Beni Affet Aşkın Bedeli Küçük Gelin Gün Acil Servis Sevdam Med Cezir, KüçükAğa, Kocamın Ailesi, Sungurlar , Ulan İstanbul, Güzel Köylü, Paramparça ,Kertenkele, OKadın 2 Çocuk Şimdi Onlar Düşünsün Unutma Beni Beş Kardeş Asla Vazgeçmem. Ötesiz İnsanlar Nizama Adanmış Ruhlar Serçe Sarayı Racon Kara Kutu Seksenler Yedikule Hayat filmi izle aramızda kalsın oyuncuları aramızda kalsın fragman arada ara kalsın 32. bölüm aramızda kalsın 25. bölüm aramızda kalsın sinema izle tv8 aramızda kalsın izle Best TV'de program sundu. Show TV'de Sinyal programını sundu.Tatlı hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller dizileri bölüm oyunculuğu yaptı. En son Hayat Bilgisi dizi Daha sonra Digiturk JoJo adlı çocuk programı sunucu yaptı. En son Altın ok Tiyatrosu "Güzel ve Çirkin" adlı çocuk oyunu rol aldı. Erkek kardeşi Civan ile ise 15 yıl önce ayrılmak zorunda kalmıştır, içinde büyük bir özlem vardır. Sürprizlerle dolu bir kişiliği vardır.
kan kardeşi Refika'nın kızı.Temiz kalpli Bir tesadüf eseri onu aldatmak için kocasının Ankara'ya gittiğini öğrenen Yadigar, evi terk edip babasının evine gider.Orada da istenmediğini anlayan

Jenerik Müzik (Dizi Film Müziği) Star Tv Dizisi Piyano ARAMIZDA KALSIN Dizi Türü Aşk, Komedi Oyunu ANASAYFA İLETI SÖZLEŞME BEYAZ DEFTER Karakteri Diziler Genel Güncel Kadın Kitap Kültür Sanat kara günü kez gerçek aile büyük bir aşka izleyici özle sıcak samimi kadar eğlenceli aileye kavuşma BİLGİ YARIŞMASI OYUNU HEMEN BAŞLA ÜYE Ömrü Akustik Akustik Bitiş Başlangıç Giriş Son Sonuç Bitiş Müziği Belli Bölümü Liste Prodüksiyonu Yapımı Saat 3d Yapım Şirketi Jenerik Müzik, Dizi Film,tema Müziği, Film Müziği, Dizi Müzikleri, Klasik Kemençe

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS