Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Jenerik Müzik RACON Ailem İçin DİZİ MÜZİĞİ Atv Tema Giriş Film Youtube Piyano

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Jenerik Müzik RACON Dizi Müziği Atv Tema Giriş Film Piyano

RACON Ailem İçin Jenerik Müziği ( Dizi Film Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ve Klasik Kemençe Çok Değişik Bulacak sınız.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " RACON Ailem İçin" ATV Televizyon Dizisi Fon Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile İcra Etti.
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi Bekliyoruz.

RACON Ailem İçin ATV Dizisi Konusu ve Müzikleri Hakkında Bilgi
Adalet kavramını hayatındaki her şeyin önüne koyan Kenan Korhan, bir gün hayatını adadığı bu gerçeğin ailesinden daha önemli olmadığını fark eder. Ancak bunu anladığında ailesi neredeyse tamamen dağılmıştır. Ailesini tekrar bir araya toplamaya çalıştığında ise geçmişten gelen güçlü bir düşman, âşık olduğu kadını da kendisine düşman ederek, ailesi ile birlikte onu artık çıkmak istediği bu dünyanın daha da derinlerine çekecektir.
Racon Ailem İçin! ATV'nin sevilen dizilerinden Racon Ailem İçin yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Adnan tuzağa düşüyor. Peki kendi hayatı mı yoksa babasının hayatını mı seçiyor? Racon Ailem İçin yeni bölümü ile ilgili tüm detaylar haberimizde. Racon: Ailem İçin son bölüm izle, Racon: Ailem İçin yeni bölüm için nefesler tutuldu. Dizi müziğide harika. Jenerik Müzik RACON Ailem İçin Dizi Müziği Atv Tema Giriş Film Piyano Youtube videoBesteci , RACON Ailem İçin, RACONU,atv Jenerik Film Star Tv Piyano Karakterler RACON kesmek kes mafya Aile Tür Drama Aksiyon Senaryo Yönetmen Oyuncu Tema Müziği Orijinal Cıngıl Fragman Dizi Filmi Müzik Sinema Biyografi Moda Şarkı Spor Diziler Program Televizyon Müzik Kanal D İddialı Olan Yaz Dizileri Arası Amca Kabadayı Mafyası Avukat Hakim Savcı Mahkeme Şiddet Aşk Konu Sabah Turkuaz Medya Gazete Mensup Hikaye Anlat Anla Yapım yeraltı RACON Ailem İçin, RACONU ,atv, Jenerik, Filmi, , Piyano,Karakterleri ,RACON kesmek yer altı Youtube İzle

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS