Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Medcezir Orjinal Jenerik Film Müzik Solo Piyano Sözsüz Med Cezir Orijinal Dizi Müziği 2015 Dizisi Mü

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Medcezir Dizi Jenerik Müzik ( Film Orjinal Müziği )
Film Giriş Jenerikleri Akustik Piyano ve Klasik Kemençe ile Çok Seveceksiniz
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Medcezir " StarTv Televizyon Dizisi Tema Müzikleri Akustik Piyano ile Çaldı.
Genç Piyaniste Desteklerinizi ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz.
Medcezir Star Tv Dizisi Konusu
Sude Beylice (Şebnem Dönmez) - Çok güzel , bakımlı, çok şık, uluslararası sosyete ile pişti olan bir kadın. Geçmiş hayatını, yoksul günlerini tamamen unutmuş, herkese de unutturmuş bir kadın. Zengin bir adamla evlenip sınıf atlama hayallerini Faruk’la tesadüfen! tanıştıkları gün, gerçekleştireceğini anlamış ve bunun için elinden geleni yapmış, entrikalarla dolu bir kadın. Herkes tarafından (özellikle genç erkekler) beğenildiğinin farkında.Asım Şekip Kaya'nın karısı.
Faruk Beylice (Murat Aygen) - Yatırım danışmanı, Mira ve Beren’in babası. Başkalarının paralarını borsada değerlendiriyor. Parayı seviyor, paranın sağladığı yaşama aşık... Hayatında ilk kez okul yıllarında Ender'e aşık olmuş. Bir süre flört etmişler, üniversite okumak için yurt dışındayken bir yandan da Enderle evlilik hayalleri kurmuş. Sude'nin eski kocası.
Beren Beylice (Miray Daner) - Sude ve Faruk çiftinin kızları, Mira'nın küçük kız kardeşi. Beren dik başlı bir karaktere sahip.Sudenin kzı Miranın da kız kardeşi.
Asım Şekip Kaya "Bay AŞK" (Can Gürzap) - 60'lı yaşlarında Tanınmış iş adamı , çok güçlü bir adam. Güçlü ve zarif. Yenilgiyi ne iş hayatında ne de sosyal hayatında yaşamış bir adam. Genç, güzel kadınlara düşkün.. Cemiyet hayatının saygın, ve hayatı çok merak edilen bir yüzü.Sudenin kocası
Sedef Kaya (Defne Kayalar) - Sedef , Asım Şekip Kaya'nın kızı , Ender'in kız kardeşidir. Çılgın kişiliği yüzünden etrafındaki çoğu kişi tarafından sevilmemektedir. Faruk Beylice ile aşk yaşamaktadır
Nadir Baktıroğlu "Turunç Nadir" (Kürşat Alnıaçık) - Yaman ve Kenan'ın babasının belalarından biri. Turan yüzünden karısını ve çocuğunu kaybetmiş ve hayatını Koper ailesini öldürüp intikamını almak isteyen bir adam.Daha sonra bundan vazgeçip AŞK'nın koltuğuna geçmek için çeşitli planlar yapmıştır. 58.bölümde ölmüştür.
Elif (Aybüke Pusat) - Hayata karşı güvensiz,saf bir kız.Başlarda Yaman'a karşı soğuk davransa da Yaman'ın ilgisi onu kendisine bağlayacaktır.
Uzay (Barış Alpaykut) - Eylül'e aşık, Mert gibi çizgi romanlara düşkün,zeki,yakışıklı bir genç.
Deniz (Aslı Orcan) - Ender'in ölümünden sonra haberin peşine düşüp çıktığı yolculukta Selim'e aşık olarak Altınkoy'a adım atmıştır.
Sibel (Gizem Güler) - Yamanın eski kız arkadaşı.
Leyla (Hare Sürel) - Bir zamanlar Yaman'la flört etmiştir daha sonra Nadir'in oyunlarına istenmeden dahil olarak Nadir ile evlenmiştir.
Ana karakterler
Dizinin ana karakterlerinden olan Yaman karakteri Çağatay Ulusoy tarafından canlandırılmaktadır. Bir diğer ana karakter olan Mira karakterini ise Serenay Sarıkaya canlandırıyor. Mert karakteri Taner Ölmez, Ender karakteri Mine Tugay,Selim karakteri Barış Falay, Eylül karakteri ise Hazar Ergüçlü tarafından canlandırılıyor.
Yaman Koper (Çağatay Ulusoy) - İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, sorunlu bir ailede büyümüş zeki bir genç. Çocukluğu dramlarla travmalarla dolu, küçük yaşta terk eden babasını bir daha hiç görmemiş, hayattaki tek rol modeli ağabeyi Kenan.. Ama Kenan Yaman’a farklı görünmeye çalışsa da serserininin teki.
Mira Beylice (Serenay Sarıkaya) - Mira, Faruk ve Sude çiftinin büyük kızı. Zengin ve güzel, cemiyet hayatının en renkli, en gözde kadınlarından. Önemli iş adamı Mithat Civanoğlu’nun oğlu Orkun Civanoğlu ile flört etmiştir. Herkes günün birinde evleneceklerini biliyor. Ama Mira bütün dünyanın sadece etrafında gördüğü gibi olmadığının farkında. Derin bir ilişki yaşamayı hayal ediyor.. Büyük bir aşk!..Sude'nin kızı Beren'in ablası Faruk ve Sude'nin iki kızından büyüğü.
Medcezir Orjinal Jenerik Film Müzik Solo Piyano Sözsüz Med Cezir Orijinal Dizi Müziği 2015 Dizisi Müzikleri Startv Televizyon Artis Oyuncu Rol Bölüm Soundtrack Main Theme Ana Tema DİZİ FON MÜZİKLERİ

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS