Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

PARAMPARÇA Jenerik Dizi Müziği Piyano Star Tv Televizyon Dizisi Film Müziği Solo Erkan Petekkaya Nur

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

PARAMPARÇA JENERİK MÜZİĞİ ( Dizi Film Orjinal Müzikleri).
Dizi Filmi Giriş Müziklerini Piyano ile Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, " Diriliş Ertuğrul Gazi Dizi " Televizyon Dizisi müziğini Kuyruklu Piyano ile çaldı
Klasik kemençe Yayı İle Ona Eşlik Etti.
Yerli Film Müziği Piyano Serisi: 9
Güzel Yorumlarınızı ve Eleştirilerinizi bekliyorum. Sevgi ve Saygılar

PARAMPARÇA DİZİSİ BİLGİ VE KONUSU VE MÜZİKLERİ

“Cansu ve Hazal benimle yaşayacak. Gülseren hiçbir şekilde ne Cansu’yu ne de Hazal’ı görmeyecek.”

Gülseren, bir yandan kendisine atılan iftirayı temizlemek diğer yandan da yalıya yerleşen ve halinden hayli memnun görünen Hazal’ı geri alabilmek için harekete geçer ancak Hazal’ın, ‘O kadın’ diye bahsettiği Gülseren’in yanına dönmeye hiç niyeti yoktur.

Dilara’nın planları altüst oluyor

Hazal yerleştiği yalının ve yaşamaya başladığı hayatın kurallarını hiçe sayar. Açgözlülüğü, kabalığı ve şımarıklığı Dilara’yı zaman zaman çileden çıkarsa da, Dilara amacına ulaşıncaya kadar onun huyuna gitmesi gerektiğinin bilincindedir.

Cansu, herkesin yüreğini ağzına getiriyor.

Bütün bunlar olup biterken gazetede çıkan bir haber herkesi allak bullak eder. Bu haberle birlikte Dilara’nın planları da altüst olur. Dilara, yalıda kendi varlığını koruyabilmek için her şeyi göze alan Rahmi Bey’in desteğiyle, kimsenin kendisinden beklemediği bir şey yapar. Ancak işler burada da istediği gibi gitmez. Ozan, Gülseren’e kameralar karşısında ‘Ailemizin metresi’ deyince ortalık karışır. Cansu ise tüm bu yaşananlara daha fazla dayanamayarak aldığı zor kararla herkesin yüreğini ağzına getirir.
Cihan, Dilara’dan boşanmakta ısrarcıdır. Dilara bunu tek bir şartla kabul edeceğini söyler ve ekler: “Cansu ve Hazal benimle yaşayacak. Gülseren hiçbir şekilde ne Cansu’yu ne de Hazal’ı görmeyecek.”
STAR TV’DEN FLAŞ PARAMPARÇA KARARI HABER İÇİN TIKLAYIN
PARAMPARÇA İZLEMEK İÇİN 10 NEDEN-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Gülseren, bir yandan kendisine atılan iftirayı temizlemek diğer yandan da yalıya yerleşen ve halinden hayli memnun görünen Hazal’ı geri alabilmek için harekete geçer ancak Hazal’ın, ‘O kadın’ diye bahsettiği Gülseren’in yanına dönmeye hiç niyeti yoktur.

İŞTE PARAMPARÇA’NIN KÖTÜ KADINI KERİMAN’IN İLGİNÇ DEĞİŞİMİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Dilara’nın planları altüst oluyor
Hazal yerleştiği yalının ve yaşamaya başladığı hayatın kurallarını hiçe sayar.Açgözlülüğü, kabalığı ve şımarıklığı Dilara’yı zaman zaman çileden çıkarsa da, Dilara amacına ulaşıncaya kadar onun huyuna gitmesi gerektiğinin bilincindedir.
Cansu, herkesin yüreğini ağzına getiriyor.Cansu ve Hazal benim paramparça yaşayacak
Bütün bunlar olup biterken gazetede çıkan bir haber herkesi allak bullak eder. Bu haberle birlikte Dilara’nın planları da altüst olur. Dilara, yalıda kendi varlığını koruyabilmek için her şeyi göze alan Rahmi Bey’in desteğiyle, kimsenin kendisinden beklemediği bir şey yapar. Ancak işler burada da istediği gibi gitmez. Ozan, Gülseren’e kameralar karşısında ‘Ailemizin metresi’ deyince ortalık karışır. Cansu ise tüm bu yaşananlara daha fazla dayanamayarak aldığı zor kararla herkesin yüreğini ağzına getirir. paramparça-8-4

PARAMPARÇA 8. BÖLÜM FRAGMANI 9. orginal HD Orijinal Sinema Türk soundtrack ana tema esas Dizileri fragman Jenerik Seçim Müziği Beste Sanatçı O Dizisi Piyano Müzikleri Yükle İndir Dinle Şarkısı İndir Müzik Mp3 Dinle Yükle Yorumu İzle Dizi HD Son Bölüm izle Tv Site Nota Notası arşivi Sitesi Türkü Türküsü Yeni Grand Kuyruklu Dijital Piyano Konser Film Konusu televizyon Tv Dizisini

İtunes Gözyaşı senaryo Hiakaye konu özet tekrar Eseri Artist FILM Bilgi Nedir Kimdir GÜN ÖNCE 100 Param parça Param Parça para Dizi Jenerik Müziği Müzikleri Dizi net Etiketler Dinle download mp3 free Music Zil Sesi Akıllı Telefon Tablet Saat önce Kanal D ATV yayını mobil zil sesi melodi Animasyonlu Görüntüler seyret geçmiş bölümler fragmanı paramparça dizisi erkan petekkaya, paramparça dizisi nurgül yeşilçay, paramparça dizisi star tv, star tvnin yeni dizileri, star tvnin yeni dizisi paramparça, paramparça star tv, paramparça dizisi erkan petekkaya hangi kanalda saat kaç Dizi Oyuncularının Canlandırdığı Karakter İsimleri
Nurgül Yeşilçay Paramparça dizisinde Gülseren karakterini canlandırmaktadır.
Erkan Petekkaya Paramparça dizisinde Cihan karakterini canlandırmaktadır.
Civan Canova Paramparça dizisinde Rahmi karakterini canlandırma
PARAMPARÇA Jenerik Dizi Müziği Piyano Star Tv Televizyon Dizisi Film Müziği Solo Erkan Petekkaya Nurgül Yeşilçay Hikayesi Mütevazi Sakin Hayat Süren Şehir En Büyük Restoran Beste Bölüm 2014 2015 Reyting Kemençe Müzikleri Artis Oyuncu Özet Birinci Sezonu İkinci Yeni Son Uyarlama Tarihi Orijinal Anket Ödül Oyuncu Nota Arşivi Çok Yakında Resim Video En Yüksek Maliyetli Yapım Gala Arka Plan Dekor Maliyet Kadro Konu Bilgi İnternet Sinema Yeşilçam Yerli Klasik İkram Cadde Milliyet StarTv Atv kanal D

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS