Güneş Yakartepe Kimdir, Sözlük ve Piyano
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Yann Tiersen La Valse D'AMELİE Yabancı Sinema Film Jenerik Müziği Ünlü Meşhur En İyi Güzel Tema Jene

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URLAçıklama

Yann Tiersen LA VALSE D'AMELİE Sinema Film Müziği -Soundtrack Sinema Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Melodik Ezgisi
Sinema Filmi Film Müziklerini Piyano ve Keman ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş Yakartepe "Yann Tiersen LA VALSE D'AMELİE " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyanoda Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstruman Klasik Kemençe ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyon ile Çok Seveceksiniz.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
Yann Tiersen LA VALSE AMELİE Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi
Amélie (Özgün adı: Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain, Tr.: Amélie Poulain'in Masalsı Kaderi), Audrey Tautou’nun başrolünde olduğu, Jean-Pierre Jeunet filmi. Fransız yapımı bu romantik komedi, Jeunet ve Guillaume Laurant tarafından yazılmıştır.
Akordeona ilk heveslendiğim zamanlarda, hani her şey üstü üstüne gelir denir Yann Tiersen ‘in Amelie Soundtrack albümü piyasaya çıkmıştı.
Bazen şöyle düşünürsünüz, müzikler filmin önüne geçti, bu da öyle bir durumdu. Amelie filmi de muazzam fakat soundtrackleri gerçekten işin rengini değiştirmiştir. Amelie Soundtrack albümü 2001 yılında çıkmıştır. Yönetmen Jean-Pierre Jeunet, bir konuşma esnasında şöyle demektedir, ” daha önceden Yann Tiersen dinlememiştim, cd’ sini taktım. ” hayatları bu şekilde çakışmış. İyi de olmuş. Albüm yayınlandığı sene, ondan sonra ki senelerde ödüller almış. En iyi soundtrack albümü, en iyi film müziği, cesar, bafta gibi ödüller almıştır. Yann Tiersen çok yönlü bir müzisyen bunu albümünde hissedebiliriz. Albümde piyano, mandolin, gitar, melodika, akordeon kullanılmakta algıda seçicilik mi bilmem, beni en çok etkileyen akordeon olmuştur.
Film Müziklerini yaptı Bu Çok romantik ve Muhteşem Sinema Müziği (Soundtrack ) Amélie ise müziği 2001 Fransız filmi için Amélie , yardımcı ve onun etrafında olanlar yaşamlarını iyileştirmek için gayret genç bir kadın hakkında, Paris, Fransa ayarlanmış bir sinema filmi. Çocukluğundan beri evde eğitim edilmiş olması, Amélie sonunda onu ömür boyu evini terkeder ve ona hayatın gerçek meslek keşfetmeye başlar: komşuları ve meslektaşları seviyorum ve mutluluk veren. Amélie şansını kendi romantizm üzerine, onun macera gerçekten başlar-zaman hiç ama Yann Tiersen müzik tarafından yakalanan.
Yann Tiersen La Valse d'AMELİE Yabancı Sinema Film Jenerik Müziği Ünlü Meşhur En İyi Güzel Tema Jeneriği piano Ne Demek Notes Notalar Nota Not Sinema Film Müziği Jenerik Fransız Fransızca Theme Ana Tema Müzikleri Şarkısı Eseri Piyano Klasik Kemençe Düet Dizi Vals Amelie
Eleştirmenler Pek Çok Ödül Kazanan Soundtrack Albümleri Dahil Tüm Albümleri Music Dağıtıcı Films Abd Cinsi Sinema Filmi Türü Romantik Komedi Renk Renkli Yapım Yılı Yapı Yıl Renk Renkli Biyografi Ana Sayfa Filmler Vizyondaki Filmler Pek Yakında Box Office Beyazperde Eleştirileri Tüm Filmler Seanslar Haberler Fragmanlar Tv Dizileri Listeler Ana Sayfa Vizyondaki Filmler Tüm Filmler Tüm F Komedi Filmin Kadrosu Yönetmeni Amelie 20 Seanslar Fragman Ve Videolar Oyuncular Eleştiriler Fotoğraflar Biliyor Hızlı Linkler Yönetmen Oyuncular Senaryo Film Müzikleri Yapım Teknik Ekip Şirket Bilgileri Yönetmen

Yönetmen Jean-Pierre Jeunet ve accordion- ve piyano odaklı müziği tesadüf eseri Yann Tiersen , daha önce duymamıştım bir CD koymak onun yapım asistanı ile sürüş sırasında. Büyük ölçüde etkiledi, hemen Tiersen en tüm katalog aldım ve sonunda filmin parçalarını oluşturmak için onu görevlendirdi. [ 1 ] film müziği olan, onun dördüncü albümü bulunabilir Tiersen ilk üç albümlerden kompozisyonlar, aynı zamanda yeni öğeler, varyantlar hem de özellikleri, L'absente aynı anda yazıyordu. [ 2 ]
Akordeon ve piyano yanında müzik parçaları (Hareketli görüntü açılış başlıkları üzerinde çalış) "La Uyuşmazlık" sonunda klavsen, banjo, bas gitar, vibraphone ve hatta bir bisiklet tekerleği ile oynanır sahiptir.
Tiersen keşfetmek önce Jeunet öncelikle besteci düşündüğünü Michael Nyman filmi puanı. [ kaynak belirtilmeli ]
"Les Jours Tristes" ile birlikte yazılmıştır Neil Hannon ve İlahi K

Fazlasını Göster

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS